سازنده مچ‌بند تناسب اندام به دنبال یک مشتری بزرگ

سازنده مچ‌بند تناسب اندام Basis Band در حال حاضر با چندشرکت بزرگ فناوری در حال مذاکره است تا محصول خود را به یکی از آنها بفروشد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سی‌نت سازنده Basis Band با چند شرکت در حال مذاکره برای به فروش رساندن محصول خود است و پیش‌بینی می‌شود این شرکت با حداقل 100 میلیون دلار به یکی از غول‌های موبایل فروخته شود.

سازنده Basis تا کنون با گوگل و اپل مذاکره کرده و مایکروسافت و سامسونگ هم گزینه‌های بعدی هستند . البته هنوز هیچ کدام از این شرکت‌ها هیچ خبری به صورت رسمی در این مورد منتشر نکرده است.

مچ بند 199 دلاری Basis با اینکه بین 75 تا 100 دلار از رقبای خود همچون Fitbit Flex و Nike FuelBand گرانتر است اما همچنان در فضای محصولات مربوط به تناسب اندام به رقابت می‌پردازد.

این مچ بند می تواند ضربان قلب، میزان عرق کردن بدن در هنگام ورزش و همین طور دمای پوست را اندازه گیری کند. علاوه بر این خواب و تعداد قدم‌هایی که برمی دارید را هم کنترل می‌کند.

در روزهای اخیر هم اخباری مبنی بر تلاش اپل برای تولید محصولات مربوط به سلامتی منتشر شده بود و به همین دلیل چینین خریدی می‌تواند یه فرصت برای ان شرکت تلقی شود. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ