طرز تهیه ژله رولتی

اگر بخواهيد يک رنگ باشه يک بسته درست کنيد و اگر هم نه ميتونيد مراحل مطلب ژله بستني را همنطور که در مطلبش توضيح دادم مرحله به مرحله رنگهاي مختلف را درست کنيد. فقط بايد در يک سيني مستطيلي که معمولا تو هر خونه ايي يکيش پيدا ميشه از همون سيني هايي که قنادي ها شيريني آماده چيندن و ميخريم با خودمون مي ياريم خونه، اونها چون لبه داره خيلي مناسبه براي رول کردن ژله.

خوب ته سيني را يک کيسه فريزر پهن ميکنيم بايد از وسط قيچي کنيد که سرتا سر سيني را بپوشاند. قبل از اينکه کيسه فريزر را ته سيني بذاريم کمي با آب خيس ميکنيم بعد کيسه فريزر را در سيني ميگذاريم و مواد ژله بستني آماده را درون سيني ريخته و بلافاصله در يخچال جاي مناسب که صاف باشه که مواد يک جاش بيشتر کمتر نباشه همه مواد به مساوي درون سيني پهن باشه يذاريم و 45 دقيقه زمان دهيد تا بسته شود.

بعد از 45 دقيقه از يخچال بيرون آورده لبه ژله را از دور و اطراف سيني خيلي با صبر از کيسه جدا ميکنيد سپس آنرا مثل شيريني رولتي رول ميکنيد. بايد خيلي آروم که ترک نخوره وقتي رول شد آن را با چاقوي تيز برش دهيد و در ظرف مورد نظرتون بچينيد بعد در يخچال گذاشته تا حسابي خودش را بگيره . وهمينطور رنگهاي ديگه را هم با بستني اماده ميکنيد تا چندين رنگ هم ميتونيد درست کنيد. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ